Bodytec

jak bodytec funguje?

Co je EMS – (elektro myostimulace) představuje revoluční celotělový trénink. Jsou při něm aktivovány všechny velké svalové skupiny současně pomocí elektrických impulsů. Bodytec najednou aktivuje až 95% svalstva za 20minut cvičení.

Co je EMS trénink – rychlý trénink pro rychlou dobu. Řeší mnoho problémů se současným životním stylem s nedostatkem aktivit. Mezi nejmarkantnější výsledky patří:

-hubnutí–zvýšení energetického výdeje-zpevnění těla-odstranění bolesti zad-skoncování s celulitidou-nárůst síly celého těla-skvělá kondice, která přichází s pravidelným cvičením

Co zažijete za 20 minut – dostane speciální sportovní oblečení (tričko a šortky), které zadržuje vodu, aby se impulz z elektrod dostal vodivým prostředím do těla. Přes toto oblečení se nasadí vesta s 5 páry elektrod (bedra, lopatky, velký zádový sval, svaly břicha a hrudník), pásky s elektrodami na ruce, nohy a pás na hýždě.

Komplexní elektro-myo-stymulace pracuje s 8 páry elektrod, kdy je každá dvojce umístěna na pravé a levé polovině těla. Impulz, tak proběhne ve všech svalech „po cestě“ z jedné poloviny těla na druhou a ne jen v místech umístění elektrod. Proto jsme schopni touto metodou aktivovat celé tělo, všechny svaly.

A to dokonce i ty, které standardně neumíme vůlí zapojit či je potřeba složitých cviků a dlouhého učení, jak je zapojit. Například svaly pánevního dna, hluboké zádové svalstvo apod. A díky tomu, že impulz probíhá mezi pravou a levou polovinou těla a opačně, si jsme jisti, že svaly obou polovin těla pracují naprosto stejně intenzivně. A odstraňujeme tak svalovou dysbalanci, která je nejčastější příčinou bolesti zad.

přidej se k nám

Chcete se dozvědět více? Zanechte nám kontakt a my Vám budeme zasílat novinky.